Kategorie

Drodzy Państwo,

zatrzymajmy się na chwilkę razem i zostawmy wszystkie swoje obowiązki, aby przenieść się w prastarą krainę człowieka... Jest dużo zieleni, ptaki szybują w powietrzu, człowiek idzie powoli, nigdzie się nie spieszy, niczego się nie wstydzi, nuci sobie coś pod nosem, a podjada to - co przynosi natura... Niegdyś ludzie nie chorowali na cukrzycę, raka i wiele innych chorób naszego wieku. Jeszcze nie tak dawno Nasze babcie leczyły nas jedzeniem i ziołami. Także i dzisiaj zdrowe jedzenie leczy większość chorób. Nasze zdrowie i szczęście zależą przede wszystkim od sfery ducha, rozumu i woli. Każda osoba ma prawo do wyboru własnej drogi życiowej i drogi ku zdrowiu. Od dobrego zdrowia zależy jakim jestem ojcem czy matką, co robię, jak pracuję, jak się czuję, jak wpływam na innych i czy jestem radosny. Ale też odpowiedzialność za własne decyzje spoczywa wyłącznie na nas samych. Wierzę, że jeśli pochylacie się Państwo nad tym tekstem, to należycie do osób, które wybierają codziennie drogę świadomego jedzenia. Dla takich właśnie osób otworzyliśmy nasz sklep Biochatka - z myślą, aby stał się on sklepem codziennym.

Bardzo poważnie podchodzimy do wyboru produktów i staramy się wyselekcjonować te najlepsze – perełki, w możliwie najkorzystniejszych cenach. Niektórzy mówią, że zdrowa żywność jest droga. Jeszcze inni ripostują, że ,,wolą kupować np. w Biochatce niż w aptece". W naszej ofercie posiadamy żywność ekologiczną, produkty bez konserwantównaturalne oraz produkty regionalne i uwaga → aż 99% z nich to produkty polskie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z obecną ofertą, tak by każdy mógł powiedzieć - wiem co jem. Naszą ofertę systematycznie modyfikujemy zgodnie z potrzebami Naszych Klientów, których dobro jest dla nas najważniejsze. Wszelkie prośby dotyczące rozszerzenia asortymentu towarowego prosimy kierować drogą e-mailową na adres sklep@biochatka.wroclaw.pl W poszukiwaniu potrzebnych Państwu produktów pomocna nam będzie oprócz nazwy - informacja o producencie lub dystrybutorze poszukiwanego artykułu. Prosimy o jej przesyłanie. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi, które przyjmujemy z wielką wdzięcznością.


Mamy świadomość, że łatwiej jest kupować coś niezdrowego niż podejmować codzienny wysiłek przygotowywania czegoś na zdrowo. Jednak ten wysiłek bardzo się opłaca, ponieważ bardzo szybko widać i czuć jego pozytywne efekty! Dlatego Państwu i sobie z serca życzymy, aby zawsze nam się "chciało chcieć".


Informujemy, że nasz sklep stacjonarny mieści się we Wrocławiu ul. Gajowicka 95 (wejście do sklepu od ul. Grochowej naprzeciwko numeru 6). Można tutaj odebrać zamówione artykuły. W sposób szczególny zachęcamy Państwa do odwiedzenia Naszego sklepu stacjonarnego, chociaż jeden raz. Naszym zdaniem, nawet najlepiej wyeksponowane towary w sklepie internetowym nie oddadzą kontaktu, jaki możecie Państwo mieć ze sprzedawcą albo z produktem, który jest w zasięgu Państwa ręki. Po zapoznaniu się z charakterem sklepu stacjonarnego - jak najbardziej zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu internetowego.


Pracujemy następująco:

pon.-czw. 10:00-17:00

piątek      9:00-18:00

sobota     9:00-15:00

W razie potrzeby zawsze można do Nas zadzwonić w godzinach pracy sklepu i umówić się na inną dogodną godzinę. W sprawie dostępności towarów lub innych uzgodnień pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 667-626-625 w godzinach otwarcia sklepu.

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie Naszą firmą i okazane nam zaufanie oraz za wsparcie rodzimej inicjatywy.

Zespół Biochatki